Processed with VSCO with a6 preset

Історія нашого закладу

В 1989 році внаслідок реорганізації патологоанатомічної служби з метою вдосконалення її роботи були скасовані патологоанатомічні відділення в міських та обласних лікувальних закладах м. Вінниці і утворене на їх основі обласне патологоанатомічне бюро.
З моменту заснування бюро були відкриті структурні підрозділи:
– центральна база – на території обласної клінічної лікарні ім.Пирогова, вул. Пирогова, 46, корпус 2;
– філія № 1 – біля обласного онкологічного диспансеру, вул. Хмельницьке шосе, 84;
– філія № 2 – на території обласної психоневрологічної лікарні ім. Ющенка, вул.Пирогова, 109.
З 15.07.2001 р. на базі Крижопільського РТМО відкрита міжрайонна філія обласного патологоанатомічного бюро з обслуговуванням Крижопільського, Піщанського та Томашпільського району.
З 2 грудня 2013 року до бюро приєднано Іллінецьку гістологічну лабораторію та Гайсинську міжрайонну філію з обслуговуванням Гайсинського, Теплицького та Тростянецького районів.
Начальником на момент заснування бюро був Ядвіжин Борис Васильович, який став одним із організаторів патологоанатомічної служби лікувальних закладів м.Вінниці та всієї Вінницької області.
З 15 червня 1960 року Ядвіжин Б.В. працював на посаді завідуючого патологоанатомічним відділенням обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, того ж року був призначений позаштатним обласним патологоанатомом, виконуючи цю роботу до 01.10.1992 р.
01.10.1992 р. Ядвіжин Б.В. був переведений на посаду завідуючого організаційно-консультативним відділом патологоанатомічного бюро, а з 02.03.1998 р. працював лікарем цього відділу до самої смерті – січня 2003 р.
Ядвіжин Б.В. приймав активну участь в проведенні організаційно-методичних заходів. Так, за його участю, в багатьох районах області були створені патологоанатомічні відділення при центральних районних лікарнях, підготовлені лікарські та лаборантські кадри, проведена централізація патологоанатомічної служби як у м. Вінниці, так і в області, створене та функціонує Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро, по теперішній час постійно діє семінар патологоанатомів області, котрий є гарною школою підвищення знань і практичних навичок для патологоанатомів області.
Ядвіжин Б.В. приймав активну участь в проведенні курсів підвищення кваліфікації на базі бюро для лікарів та лаборантів.
За активну виробничу та суспільну роботу неодноразово отримував заохочення. Нагороджений знаком “Відмінник охорони здоров’я”, орденом “Знак пошани”, медаллю “Ветеран праці”.
До сьогодні актуальні друковані роботи Ядвіжина Б.В. в різних медичних виданнях. Медичні працівники в галузі охорони здоров’я України досі використовують ці роботи у своїй повсякденній діяльності та практиці.
З 1 жовтня 1992 р. начальник бюро та головний патологоанатом управління охорони здоров’я облдержадміністрації – Музика Михайло Микитович.
З 23.05.2014 по 08.10.2019 р. начальник бюро Холод Любов Павлівна.
09.10.2019 Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро було реорганізовано шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство “Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради”
З 09.10.2019 по 22.05.2020 Директор КНП “ВОПАБ Вінницької обласної Ради” Холод Любов Павлівна
З 25.05.2020 р. приступив до виконання обов’язків директора Ніколюк Анатолій Анатолійович.
25.05.2020 р. оголошено конкурс на посаду директора КНП “ВОПАБ Вінницької ОР”.

З 25.09.2020 по сьогодні директор КНП “ВОПАБ Вінницької обласної Ради” Гресько Михайло Сергійович.

Слово від нашого директора

   Достатній рівень можливостей, профессіоналізм співробітників та непереборне бажання бути лідером своєї справи є фундаментом в побудові зразкового підприємства з надання якісної медичної послуги.

   Ми не ідеальні, але щиро прагнемо бути досконалими. Для досягнення даної мети докладемо максимум зусиль.

   Один із першочергових кроків, це створення даного сайту, який, ми сподіваємось:

  • стане чудовим навчальним посібником для практикуючих, думаючих лікарів, що прагнуть самовдосконалення;
  • цікавою просвітницькою книгою для громадян України;
  • зручним сервісом для наших партнерів.

Гресько Михайло Сергійович

Директор

Потрібна консультація?

Зверніться до наших спеціалістів.

Are you ready for a consultation?

Your treatment will be performed by licensed therapist. Schedule your appointment now!